oferta

W trakcie budowy domu jednorodzinnego i wielorodzinnego, stawiania fabryki małej czy dużej, do budowy mostu, stadionu, kościoła czy szkoły. w trakcie budowy magistrali energetycznej czy tunelu podziemnym - w tych wszystkich przypadkach oraz w tysiącu innych potrzeba materiałów jest różnoraka. Zakres potrzebnych asortymentów materiałowych może czasami stanowić o przygnębieniu zwłaszcza inwestorów mało doświadczonych.
Ta chwila, ten moment, którymi można zdefiniować kilkoma prostymi pytaniami:
- gdzie to kupić?
- jaka jest aktualna, najlepsza cena tego materiału?
- w jakim czasie mogę oczekiwać dostawy?
- ile będzie kosztował transport?
czyni naszą obecność na rynku dostaw materiałowych bardzo zasadną.
Poza tym, że staramy się udzielać odpowiedzi na wszystkie powyższe pytania to również w oparciu o doświadczenie naszych pracowników dysponujemy wiedzą na temat materiałów, najlepszych źródeł pozyskiwania materiałów oraz optymalnych cen dostawy. Nasza oferta obejmuje produkty kilkuset dostawców krajowych i zagranicznych. Fragmenty zakresu oferty i część marek sprzedawanych zamieszczamy na niniejszej stronie. O pozostałe potrzebne do realizacji remontu czy inwestycji materiały prosimy pytać. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Zespół XPLO

logotypy stopka

§ Cele projektu: "Celem realizacji projektu jest wdrożenie innowacyjnej multiplatformy B2B o międzynarodowym zasięgu, służącej pośredniczeniu w znajdowaniu kontrahentów i przeprowadzaniu transakcji handlowych z partnerami z całego świata. Dzięki temu wdrożeniu XPLO poprawi swoją pozycję konkurencyjną na rynku oraz pozyska nowe źródło dochodów. Nastąpi rozwój firmy uzyskany dzięki wzrostowi zatrudnienia (przewiduje się zatrudnienie 2 nowych osób)."

§ Planowane efekty: "Spodziewane efekty to wdrożenie multiplatformy B2B dzięki realizacji prac B+R i wzrost zatrudnienia"

§ Wartość projektu: 1 016 909,00 PLN

§ Wkład Funduszy Europejskich: 456 115,00 PLN.